IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Teszir (Hollow)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Teszir (Hollow)   Nie 15 Lis 2009 - 14:39

DANE:

Imię: Teszir
Nazwisko: brak
Profesja: Hollow
Waga: 70,6 kg
Wzrost: 160m 9cm

Wygląd:
Teszir jest dobrze zbudowanym, kształtem przypominającym człowieka Hollow’em. Średniej wielkości biała maska, składa się z bardzo małych, nieregularnych kawałków. Podobnie jego zęby, nie mają jednolitego kształtu (są zlepkiem odłamków). Przez maskę wyłania się dwoje, różnych rozmiarów, czerwonych oczu z żółtymi źrenicami. Przechodząc do jego tułowia: posiada też, tak jak jego rówieśnicy, dziurę pośrodku klatki piersiowej. Oprócz rąk wystających z jego ramion, zakończonych pięcioma ostrymi pazurami, ma jeszcze dodatkowe dwie kończyny, które przypominają wielkie ostrza. Nogi natomiast są nieco mniejsze, co znacznie utrudnia mu bieganie.

Charakter:
Teszir nieco różni się od innych Hollow’ów. Ma bardziej rozwinięty mózg i umie dowodzić innymi Pustymi. Zachowuje się jednak podobnie jak wszystkie inne demony. Jeśli raz coś postanowi, wytrwale dąży do celu. Charakteryzuje go kwiożerczośc. Często atakuje w licznej grupie, wtedy łatwiej jest mu pokonać silniejszego przeciwnika (np. Shinigami). Jeżeli chodzi o atakowanie ludzi, to nie krępuje się w tego typu gonitwach (bo nie można przecież powiedzieć, że to walka) i zjada jak najszybciej swoją ofiarę, aby zaspokojic swój głód.

Ekwipunek: Brak

Historia:
Rodzice Teszira wyemigrowali z Japonii i osiedlili się w Polsce. Teszir urodził się w Poznaniu. Jego matka umarła przy porodzie. Ojciec ciężko pracował w sklepie spożywczym. Sklep był mały i tata zarabiał mało pieniędzy, co miało znaczny wpływ na poziom życia rodziny. Natomiast jego dziadek i babcia mieszkali w Japonii.

Jako dziecko szybko nauczył się chodzić oraz mówić. W wieku sześciu lat znał na pamięć tabliczkę mnożenia i wszystkie polskie litery (ponadto ojciec uczył go japońskiego). Przez następne 2 lata swego życia rozwijał się błyskawicznie. Wygrał ogólnopolski konkurs szachów dwa razy z rzędu. Teszir mieszkał w bardzo ubogim domu, gdzie była tylko łazienka, pokój i kuchnia. Aby pomóc tacie w zabranianiu pieniędzy sprzedawał ulotki. Rodzina powodziło się jednak coraz gorzej. Na szczęście ojciec dostał spadek po przybranej ciotce. Nie było to dużo, ale pozwoliło rozwiązać bieżące problemy.

Chłopiec uczył się bardzo dobrze. Dostawał same dobre oceny oprócz WF-u. Nie był dobrze wygimnastykowany, natomiast pani od WF-u nie bardzo ceniła sobie takich uczniów. Kiedy przynosił piątki, jego ojca napawało to dumą. Martwił się jednak o przyszłość dziecka, ponieważ brakowało mu pieniędzy na utrzymanie go.

Kiedy Teszir miał 10 lat, jego tata dostał list z informacją że dziadkowie zginęli w wypadku samochodowym. Rodzic postanowił że polecą do Japonii, pochować babcię i dziadka. Sprzedali dom, polecieli najtańszą linią lotniczą do Tokio. I tak musieli dołożyć trochę pieniędzy na lot, ponieważ pieniądze z domu nie wystarczyły im. Pojechali daleko od miasta, na wieś, gdzie kiedyś żyli dziadkowie. Zamieszkali w ich domku. Na obrzeżach wsi, na cmentarzu, pochowali zmarłych. Często ich odwiedzali.

Pewnego razu pojechali na cmentarz do babci i dziadka. Zdążyli już dojść do grobu, kiedy nagle ktoś chwycił ich i uniósł w powietrze. To był Hollow. Najpierw zjadł ojca. Wtedy Teszir zaczął okropnie wrzeszczeć. Nienasycony Pusty jak najszybciej zabrał się za biednego chłopca.

Teszir obudził się na środku pustyni. Po głowie krążyła mu jedna myśl. Pożreć jakąś duszę...
Kiedy się głębiej zastanowił, doszedł do wniosku, że musi znaleźć jakiegoś niezbyt inteligentnego Hollowa i namówić go do współpracy. Po kilku kwadransach poszukiwań znalazł Pustego, który nie był za bardzo mądry.
- Witaj... - zaczął Teszir.
- Grrrrraaua, kkkkhhh, khhh - Hollow próbował nawiązać kontakt.
- Widzę że nie umiesz mówić. Pewnie jesteś głodny?- zapytał.
- Khhhyy - (Widać, że Hollow szykuje się do ataku)
- Nie radzę - odpowiedział spokojnie - jestem silniejszy od ciebie, a razem możemy być jeszcze silniejsi – dodał Teszir.
- Wfffff, rrrrrrrr - odpowiedział pokornie.
- Więc plan jest taki - zaczął ze spokojem – szukamy jakiegoś Hollowa i atakujemy go. Wtedy będziemy mogli coś zjeść.
Pusty pomachał głową jakby chciał przytaknąć. Po dwóch godzinach szukania znaleźliśmy Hollowa, który był bardzo głodny. Bez wachania zaatakował mojego towarzysza. Patrzyłem na ich walkę śmiejąc się pod nosem. Wtedy wreszcie nasz przeciwnik padł martwy.
- Dobrze się spisałeś - powiedziałem z lekkim uśmieszkiem - ale teraz kolej na ciebie. Mój ‘partner’ był na tyle zmęczony poprzednią walką, że z łatwością go pokonałem.
- Teraz mam dwie dusze do pożarcia - powiedziałem do siebie.
I zacząłem pałaszować jak najszybciej aby zaspokoić głód.
- To mi nie wystarczy - i zabrał się do dalszego poszukiwania łatwych dusz do zdobycia.

Pieniądze: Brak

STATYSTYKI:

Atrybuty:
Siła: 5 + 3(Hollow) + 1(Płeć) =9
Szybkość: 5 – 2(Hollow) + 2(wolne) =5
Zręczność: 5 – 2(Płeć) =3
Wytrzymałość: 5 – 1(Hollow) + 1(Płeć) + 1(wolne) =6
Inteligencja: 5 – 4(Hollow) + 9(wolne) =10
Psychika: 5
Reiatsu: 5
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNIE:

Udźwig: 90 kg
Prędkość (śr.): 5 km/h
Prędkość (max.): 20 km/h
PŻ: 60
PR: 25

Umiejętności: Mózg, Dominator, Sprawny Pożeracz, Pustelnik
Wady: Kiepska pamięć, Dziecko

Kamys: Przeniosłam kartę gdyż od miesiąca nie została ona zedytowana

Ostatnio zmieniony przez Teszir dnia Nie 15 Lis 2009 - 22:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Teszir (Hollow)   Nie 15 Lis 2009 - 19:10

Fabuła:

1. Wygląd - opisany dosyć chaotycznie
"Przez maskę wyłania się dwoje, różnych rozmiarów, czerwonych oczu z żółtymi źrenicam"

2. Charakter - No niby da się zaakceptować... Ale na pewno nie powala

3. Historia - za krótka, średnio mi się wierzyć chce że przy incie 10 w wieku 8 lat wygrał ogólnopolski turniej szachowy, no ale to tylko moje skromne zdanie.
Trochę już mi się przejadły karty tego typu, ale cóż twoja sprawa - tego zabronić Ci nie mogę.

4. Brakuje mi zawarcia wady "słaba pamieć", ale proszę nie bić jeśli źle mówię bo kartę przejrzałam pobieżnie.

Mechanika

Staty jeśli dobrze widzę ok

umiejętności - ok
wady - ok

Rada ode mnie odnośnie historii
Otóż polecam rozpisać szerzej jakieś jedno zdarzanie, i resztę zostawić w ogólnikach... Może na przykład pierwsze polowanie jako Hollow, albo pierwsze chwile w HM ? dzięki temu mistrz gry będzie wiedział czego ma się po tobie spodziewać.

Ogólnie nie jest źle ;-)

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Teszir (Hollow)   Nie 15 Lis 2009 - 19:13

Więc??????????????????????????????
Poprawic?????
Akcept?????????
Negatyw???????????
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Teszir (Hollow)   Nie 15 Lis 2009 - 19:21

poprawić, na razie negatyw

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Teszir (Hollow)   Nie 15 Lis 2009 - 22:24

Edytowałem. Mam nadzieje że historia jest teraz dobrze. :)
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Teszir (Hollow)   Wto 17 Lis 2009 - 11:12

Wydłużanie historii dialogami wcale nie wygląda tak dobrze, ja sprawdzam twoje umiejętności opisu, które ciężko jest ukazać na tak prostym dialogu... ? Widać że sztucznie wydłużīles i nie wygląda to dobrze... dodatkowo rodzaj w jaki budujesz zdania wprowadza sporo chaosu ,

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Teszir (Hollow)   

Powrót do góry Go down

Teszir (Hollow)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1