IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Tereny Zielone Akademii

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Kovacs

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Tereny Zielone Akademii   Sro 30 Lip 2014 - 18:18

Kovashi byl za wolny. Jego przeciwnik wykorzystal to z niesamowita wrecz umiejetnoscia i po paru chwilach Daltonista leżał już za ringiem. Pchniecie bylo genialnym i zupelnie nieoczekiwanym ruchem. A uderzenie bylo niezwykle silne. Zastanawial sie jak silny jest jego przeciwnik i co robil przed przyjsciem do Akademii Nie byl zdziwiony co najwyżej zamroczony uderzeniami. Kiedy podszedł do niego Inahara, Kovashi spojrzal na niego tepym wzrokiem i po chwili odrzekł
-Tak. Nic mi nie jest. - spojrzał na palce senseia - Dwa Jeżeli to co zobaczyl pokrywalo sie z rzeczywistością to wstał i zwrócił się w stronę Jednookiego -Dziękuję Ci za walkę. Jesteś dobrym wojownikiem i życzę bym kiedyś mógł stanąć z Tobą w szranki jak równy z równym to mówiąc uklonil sie w gescie szacunku do przeciwnika. Następnie wyprostowal sie i odszedł dalej na swoje miejsce. Jeśli zaś jego wizja szwankuje bedzie czekal na dalsze polecenia Senseia ktore wykona najszybciej jak to mozliwe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Tereny Zielone Akademii   Czw 31 Lip 2014 - 12:44

- Nie bo pięć. powiedział żartobliwie Inahara. Po czym zaśmiał się i dodał jeszcze choć bardziej do siebie niż Hiroto - Ten żart nigdy nie przestanie mnie bawić. Po czym ten wielki mężczyzna wyprostował się, chwycił za boki i kontynuował:
- No, ale faktycznie nie wygląda mi na to, żeby coś Ci dolegało. Jeśli, jednak źle się poczujesz migiem udaj się do pielęgniarki dobrze? Po tym nie czekając na odpowiedź sensei Mito oznajmił, że to koniec zajęć i mogą się rozejść. Większość, więc od razu wyszła z terenu zielonego, a wśród nich jednooki, który zmył się od razu przez co daltonista nie zdążył mu pogratulować dobrej walki. Na czarnowłosego poczekał z kolei Hiruzen, który był chyba pod wrażeniem walki, w której uczestniczył przed chwilą Kovashi. Kędziorkowaty student rzekł:
- Ten gość jest straszny. Ustawiłeś gardę, a on i tak Cię znokautował. Dobrze, że mi sensei Inahara nie dał drugiej szansy na wykazanie się. po drugim zdaniu uśmiechnął się szeroko widocznie szczerze radosny, że to nie mu przyszło się ścierać z rosłym rukończykiem.
- Przed kolejnymi zajęciami mamy przerwę obiadową. Idziesz ze mną do stołówki? zapytał niski student. Faktycznie powoli Hiroto stawał się głodny co zresztą nie mogło dziwić. Nie jadł od rana, a ten dzień przebiegał mu wyjątkowo intensywnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kovacs

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Tereny Zielone Akademii   Pią 1 Sie 2014 - 16:10

Kovashi posłał krzywy uśmiech Senseiowi kiedy ten rzucił swoim żartem. Szkoda mu bylo ze nie mogl podziekowac za walke. Rozejrzał sie dookoła tylko po to by ujrzec całą grupę wychodzaca wlasnie z zajec. No moze poza Hiruzenem. Daltonista podszedl wiec do niego. Po jego wypowiedzi Kovashi odrzekl
- Nie jest straszny tylko silny. Poza tym on umie walczyc a ja tylko naparzam sie piesciami. I to bylo wodac. A co do obiadu to chyba dobry pomysł. Chodźmy Daltonista mając w pamięci jeszcze plan całej szkoły poprowadził ch spokojny przemarsz na stołówkę. Po drodzd spytal sie jeszcze swojego towarzysza
-Jak wypadla Twoja walka? Nie miałem okazji jej zobaczyć niestety
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosake

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
175/238  (175/238)

PisanieTemat: Re: Tereny Zielone Akademii   Nie 3 Sie 2014 - 12:45

- A moim zdaniem i straszny i silny. rzekł Hiruzen, aż się wzdrygając. Po czym dodał - Nie widziałem, żeby przez cały dzień powiedział choć jedno słowo. Tylko ten ponury wyraz twarzy i martwe spojrzenie. po czym wzdrygnął się jeszcze raz i to jeszcze mocniej niż poprzednio. Na pytanie kędziorkowaty z lekkim zakłopotaniem podrapał się po tyle swojej głowy i powiedział:
- No tak... jestem raczej słaby w bijatyce... ale mój przeciwnik najwyraźniej jeszcze gorszy. Niewiele straciłeś szczerze mówiąc. Po wyrazie twarzy niektórych studentów poznałem, że to było żenujące starcie. W sumie wygrałem, ale jakbym przegrał też, bym się nie zdołował. To nie moja dyscyplina. opowiedział gdy ruszyli do stołówki. Droga była dość krótka, zaś przerwa długa dlatego nie musieli się spieszyć i w końcu dotarli.

Idziemy tutaj: http://bleach.iowoi.org/t688p150-stoowka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Tereny Zielone Akademii   Today at 19:46

Powrót do góry Go down

Tereny Zielone Akademii
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6