IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Tadashi Jirane [Shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Tadashi Jirane [Shinigami]   Wto 24 Lis 2009 - 20:24

DANE
Imię: Tadashi
Nazwisko: Jirane
Profesja: Shinigami
Waga: 62 kg
Wzrost: 177 cm
Wygląd:

Charakter: Tadashi na pierwszy rzut oka jest typowym leniem. Nie lubi się zbutnio przemęczać, woli, gdy inny pracują, za niego. Bardzo lubi spać i obijać się. Lecz mimo wszystko lubi walczyć. To jedna, z nielicznych rzeczy, do których Tadashi podchodzi, z zapałem. Często widzi świat, w czarnych barwach. Jest zadziorny i zbyt pewny siebie. Lubi obrzucać przeciwnika błotem i dołować go. Nienawidzi osób które poganiają go, do pracy. Bardzo często wykręca się różnymi, nawet najbardziej niewiarogodnymi wymówkami.
Ekwipunek:
Historia: W budowie ;]

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5. Statystyk nie można odejmować - mogą spaść poniżej 5 tylko pod wpływem umiejętności, premii od płci lub profesji i oczywiście w trakcie przygody.)
Atrybuty: 13 (10 na rozdanie+3 z wieku)/ wydanie
Siła: 8(5+1 mężczyzna+1 shinigami+1 na rozdanie)
Szybkość: 8 (5+1 na rozdanie +2 shinigami)
Zręczność: 7 (5-2 mężczyzna +2 shinigami +2 na rozdanie)
Wytrzymałość: 10(5+1 mężczyzna +4 na rozdanie)
Inteligencja: 5
Psychika: 2 (5-3 shinigami)
Reiatsu: 6 (5+1 shinigami)
Kontrola Reiatsu: 10 (5+5 na rozdanie)

OGÓLNE

Udźwig: 70 kg

Prędkość (śr.): 9 km/h
Prędkość (max.): 26 km/h
PŻ (Punkty Życia): 100
PR (Punkty Reiatsu): 60

Techniki
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:

Umiejętności: Regeneracja
Wady: -

Kamys: przeniosłam kartę z proponowanych do starych

Ostatnio zmieniony przez Tadashi dnia Sro 16 Gru 2009 - 21:33, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Pią 27 Lis 2009 - 20:06

Ej Liniara masz za mało historii. MG od razu Ci to wypomni. Połowa tego to dialog. Mi też to wypomnieli. Od razu możesz poprawic.
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Pon 30 Lis 2009 - 18:07

Negatyw

1. Nie podoba mi się to iż użyłeś obrazka postaci z bleach, wiem że Nova nie był postacią specjalnie ważną fabularnie, stworzoną na potrzeby filerów... Ehh szkoda że za to negatywów dawać nie mogę... Mogę natomiast czepić się innej rzeczy - otóż nie mam pojęcia jak wygląda twarz twojej postaci - na avatarze nie zostało to zawarte, zaś ty nie pokwapiłeś się aby uzupełnić to opisem.

2. Charakter - przy krótki ale da się jakoś zakceptować. Dziwnie brzmi dla mnie pierwsze zdanie.

3. Historia

Pierwsza niezgodność dla mnie - okej ojciec zarabiał mało kasy. Dobra... Ale pomyśl ile kosztuje żarcie w tak dalekim okręgu co ? No właśnie wydaje mi się więcej niż 1 - 2 ryo. A teraz - skoro twoja postać mogła stać się shinigami musiała jeść, nie wiem czy rodzice, ale twoja postać tak.

Ciekawe ojciec opowiadał o gwiazdach, skoro już postacie są w "niebie", ale w sumie fabułą bleacha nie pokazała nam żadnych ewentualnych wierzeń w SS.

"Prawdopodobnie został zjedzony, przez pustego podczas pobytu, na ziemi" - A kim był jego kolega ? oficerem w którymś oddziale ? Że na ziemie sobie poszedł ?

Ogółem historia jest dla mnie za krótka, zaś kolejne zniknięcia tudzież śmierci są tak smutne że aż nudne...

Mechaniki nie sprawdzam, sprawdze jak część fabularna będzie do zaakceptowania

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   

Powrót do góry Go down

Tadashi Jirane [Shinigami]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1