IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Viraan Voshi ( Bounto )

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Viraan Voshi ( Bounto )   Pią 27 Lis 2009 - 20:33

Imię:Viraan
Nazwisko:Voshi
Profesja: Bounto
Wiek: Wygląda na 10 lat , ale naprawdę ma 100 ( rasa bounto )
Waga:30
Wzrost:1 metr 30 cm
Wygląd: Wygląda jak 10 letni chłopczyk w czarnym garniturze o kasztanowych włosach i mglistych czarnych oczach.
Charakter: Chłopak jest z reguły spokojny i strachliwy .
Ekwipunek:Wspomniany wcześniej garnitur , naszyjnik z przywieszoną kulką .
Pieniądze: 1500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 8
Szybkość: 12
Zręczność: 3
Wytrzymałość: 7
Inteligencja: 7
Psychika: 11
Reiatsu: 6
Kontrola Reiatsu: 8

OGÓLNE

Udźwig: 80 kg

Prędkość (śr.): 10 km/h
Prędkość (max.): 30 km/h
PŻ (Punkty Życia): 70
PR (Punkty Reiatsu): 48

Techniki - pożeranie dusz .

Umiejętności :

Kompatybilność z Lalką ( po odblokowaniu lalki )
Miłość lalki ( jak wyżej )
Szybki zabójca ( i tu także )
Wrażliwość na Alkohol

HISTORIA POSTACI :

Miejsce : Gdzieś w świecie żywych ... Czas : Godzina 22 : 00

- Jeszcze nie śpisz ? -spytała osoba wchodząca do pokoju Viraana .
- Nie , jakoś nie mogę .
- Coś cię trapi ?
- Emm .... * chłopiec usiadł na łóżku * . Ta osoba , która była tu rano ... czego chciała ?
- Nie przejmuj się nią ! To była tylko emm ... ta kobieta chciała mi coś sprzedać ...
- To przekupki noszą takie czarne stroje ?
- Tak , to nowa moda w branży handlowej . Idź już spać , jutro masz poranne lekcje.
- Dobrze mamo ... * Viraan kładzie się i powoli zasypia *

Nazajutrz chłopak poszedł na lekcje lecz w drodze na nie coś się stało ... Na drodze Viraan zobaczył Hollow-a a dokładniej Menosa Grande ( Gillana ) .
- C-c-co to jest !? * chłopiec przez chwilę przygląda się Gillanowi , a potem ucieka *
Hollow puścił się w pogoń za chłopcem , Viraan szybko wskoczył do jakiegoś rowu .
Młody Bounto stłumił oddech , pusty jednak zauważył gdzie jest podszedł z zamiarem pożarcia go , lecz wtedy pojawił się shinigami . Było słychać tylko : Rozkazuję Ci! Masko z mięsa,całe stworzenie,spłoszony cierpisz,który nosisz imię człowiek.Prawda i umiar,ledwie stoisz,szpon w murze,odrażający sen.-Soukatsui !
Po tych słowach pusty zniknął pozostawiając jedynie krzyk . Wystraszony chłopczyk drgnął , więc więcej ludzi wie o tej ,, modzie '' branży handlowej .... shinigami już chciał odejść lecz zatrzymał go głos .

- Co to było ? * spytał nieśmiało *
- To był pusty.
- Pusty ... * chłopiec otrzepał się i poszedł na lekcję *

Mama pewno zbeszta mnie za to , że się spóźniłem ... * wyszeptał chłopiec wracając do domu * Ostatnio mamy dużo gości ...

- Viraan ! Chodź tutaj .
- Hm ... Kim jest ten pan ?
- * zaśmiał się * Stary maleńki ... Jestem Saio . Ale dla ciebie Saio-sama.
- Sama ?
- Tak synku . Od dzisiaj pan Saio będzie cię uczyć .
- Ale dotychczasowe lekcje mi wystarczają ...
- Na tych lekcjach będziesz uczył się czegoś innego i będziesz pomagał panu Saio .

Kolejny dzień czas wyjechać do pana Saio . Pożegnałem się z matką i nie wiem kiedy znalazłem się w wiosce niedaleko posiadłości mojego przyszłego nauczyciela . Saio - sama powiedział , że nie będzie uczył mnie tego co było w szkole . Pokazał swoją lalkę i opowiedział o bounto .
Pierwszy dzień nie był dobrze świadczący o Viraanie. Gdy pan Saio wyszedł chciało mu się pić więc napił się z tej ogromnej bali z sokiem wiśniowym.Gdy pan Saio przyszedł i zobaczył chłopca , który leżał na podłodze i rurkę w bali z winem wiedział co się z tało ... Chłopak następnego dnia nabawił się ostrej repremendy.
- Saio -sama
- Tak ?
- Emm . A kiedy ja będę miał własną lalkę ?
- Kiedy będzie na to czas .

Mijały dni .... chcąc czy nie chcąc Viraan pomagał panu Saio , aż w końcu ten dał mu pieczęć ... bransoletka z łańcucha i przywieszona kulka z porcelany ....

- Lalkę jednak musisz sam uwolnić * powiedział Saio krzywo patrząc się na uśmiech chłopaka * . Po latach jego mistrz umarł a on zaczął błąkać się po całym świecie .

Kamys: przeniosłam kartę z oczkujących do proponowanych
Kamys: przeniosłam kartę z proponowanych do starych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Viraan Voshi ( Bounto )   Pią 27 Lis 2009 - 21:18

1.Wyglądałbyś inaczej mając 100 lat
2. Gdzie wygląd ?
3. Gdzie charakter?
4. Gdzie historia ? ( To wygląd jak parę postów wyrwanych z środka sesji)
5. Rozpisz jak rozdałeś staty ?
Co do punktu 2,3,4 Kamys cię zjedzie.
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Viraan Voshi ( Bounto )   Pią 27 Lis 2009 - 21:42

Może mi ktoś powedzieć co ta żałosna (bo innych słów nie znajduje), KP robi w oczekujących na MG ?

1. Wygląd - Kpina ? Linijka na opisanie postaci... ? No bez przesady !
2. Charakter ?! TO JEST DOPIERO KPINA 7 SŁÓW ? EHHH... Ktoś tu nie umie czytać - w procesie tworzenia pisze "Nie wymienianie cech" !!!
3. na 100 lat życia ?! Ekku ostanio zrobił "przelicznik" 5 lat życia jedna strona... Co prawda go nie stosuje, ale jednak coś zbliżonego by się przydało... Aż mi żal to czytać
4. Rozpiska stat gdzie jest ?!

NEGATYW

APELUJE ABY PRZENIEŚĆ TĄ KARTĘ PONOWNIE DO PROPONOWANYCH... POZA TYM CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ KTO TO TU PRZENIÓSŁ.......
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Viraan Voshi ( Bounto )   Pią 27 Lis 2009 - 22:52

Moja postać ma oficjalnie ponad 1000 lat, ale streszczona została do lat 30(biologicznych).

Btw. Bounts starzeją się do 20, 30 roku życia(albo przedział między - niewielka różnica).

Ogólnie KP - nie ta liga.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Viraan Voshi ( Bounto )   Sob 28 Lis 2009 - 11:17

Kamys Tsuki napisał:
3. na 100 lat życia ?! Ekku ostanio zrobił "przelicznik" 5 lat życia jedna strona... Co prawda go nie stosuje, ale...[/color]

Ekhem... średnio pół strony na pięć lat Kamys, nie strona. Tamte sprzeczne stwierdzenia w KP Skrzynka były po prostu wynikiem zmęczenia ; p.
Ale tak czy siak, to nie jest kp. To jest jakiś nadruk na Foxy, negatyw

PS. Radzę nie stosować dialogów, zwłaszcza krótkich... nienaturalnie wydłużają całość, i negatywnie nastawiają takich MG jak ja ; p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Viraan Voshi ( Bounto )   

Powrót do góry Go down

Viraan Voshi ( Bounto )
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1